Spotkajmy się 2017-09-26T16:39:56+00:00

Gotowa na zmianę
Program Online

WIĘCEJ

Dobra Komunikacja to Dobra Relacja
Kurs Online

WIĘCEJ

Webinar
13 września 19:30

WIĘCEJ

Spotkania indywidualne.
Dla kobiet, które czują gotowość do zmiany.

WIĘCEJ

Pytania?

Zapisz się na bezpłatną konsultację.

Pracuję z kobietami, które w środku swojego życia stają w punkcie zmiany. Słyszę od nich dwa słowa ‘ boje się’ i ‘nie wiem’, a one same żyją w ogromnym napięciu i stresie. Uczę je radzić sobie ze zmianą.

Po spotkaniach ze mną i narzędziom, które im daję, kobiety mają więcej spokoju w sobie, akceptacji i energii. Z odwagą podejmują decyzje. Są po prostu gotowe na zmianę.

Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację, podczas której wspólnie przyjrzymy się Twojej sytuacji. 
Otrzymasz ode mnie wsparcie, obecność i pomoc.

Konsultacja da Ci możliwość poznania mnie i pozwoli zdecydować czy moja oferta jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

ZAPISZ SIĘ

Ebook
"GOTOWA NA ZMIANĘ?"

Pobierz darmowego ebooka
"DOBRA KOMUNIKACJA..."

“Zakładalam dużo różnej wiedzy, wykładu i teorii, a tutaj praktyka i to taka do bólu, ćwiczenia, ćwiczenia i ćwiczenia i nie ma zmiluj….

Marzena jest wspaniałą, ciepłą osobą, która JEST. Nie ocenia, nie pogania, nie mądrzy się, daje cudowne wsparcie, bo tak naprawde najbardziej potrzebujemy akceptacji i miłości. Jeżeli czujesz że coś Cię uwiera, że Twoje życie nie idzie w tym kierunku, w ktorym chcesz, i że chcesz coś ze sobą zrobić, to szkolenie jest dla Ciebie. Odważ się. Po powrocie już nic nie będzie takie samo.”

Klaudia

“Jako prowadząca dałaś mi bardzo wiele jednocześnie zostawiając przestrzeń bym wzięła i przyjęła to, na co jestem gotowa.
W czasie warsztatów miałam jeden z cięższych chwil w życiu, choroba i śmierć taty i dzieki warsztatom umiałam już zobaczyć swoje potrzeby i potrzeby innych.

Monika

FreshMail.pl
 

Pobierz transkrypt

FreshMail.pl