Dobra komunikacja to dobra relacja 2018-03-16T14:45:53+00:00

Dogadaj się ze swoim partnerem, dzieckiem,
szefem, znajomym!

Mów tak, aby inni wiedzieli i rozumieli, czego naprawdę chcesz i potrzebujesz.

W sześć tygodni nauczysz się takiego sposobu wyrażania siebie, aby Twój kontakt z innym dawał Ci satysfakcję i spełnienie.

Kurs online Dobra Komunikacja to dobra Relacja II edycja
KUP TERAZ

CZĘSTO SŁYSZĘ OD KOBIET

1. Bardzo dbam o osoby, na których mi zależy, ale czuję, że dużo więcej daję niż otrzymuję w zamian.

2. Mówię mojemu dziecku, żeby coś zrobiło i ciągle słyszę zaraz.

3. Przeszkadza mi, że teściowa w moim domu zachowuje się jak u siebie i zastanawiam się jak jej to powiedzieć, żeby nie było awantury?

4. Czasami kłócimy się z partnerem, bo żadne z nas nie chce odpuścić swoich racji.

5. Robię pewne rzeczy dla świętego spokoju. Wolę tak, niż powodować konflikty.

6. Ciężko mi rozmawiać z mężem na drażliwe tematy, bo on obraża się, albo w kółko powtarza: ale o co ci chodzi?

7. Czasami, gdy rozmawiamy o czymś ważnym, wybucham i krzyczę, a po wszystkim myślę, że mogłam załatwić to spokojniej.

8. W pracy mam coraz więcej zadań, a nie wiem jak powiedzieć szefowi, że chcę podwyżkę.

9.  Nie potrafię odmawiać innym, bo boję się, że się obrażą jeśli nie zrobię tego, o co mnie proszą.

10. Kiedy muszę poprosić kogoś o pomoc, czuję się skrępowana i zdenerwowana.

BRZMI ZNAJOMO???

KIM JESTEM?

Dobra komunikacja to dobra relacja - kurs online Marzena Kopta

Nazywam się MARZENA KOPTA. Jestem trenerem komunikacji, coachem. Od wielu lat uczę się komunikacji, ukończyłam roczny intensywny trening NVC oraz wiele innych szkoleń, prowadzonych przez certyfikowanych trenerów NVC. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty grupowe i kursy online. Przeprowadziłam dziesiątki godzin szkoleń z zakresu komunikacji. Stworzyłam autorski program Wspierający Rodzic i przez 4 lata uczyłam Rodziców jak komunikować się z Dzieckiem. Wszystko, czego się nauczyłam po raz pierwszy, zastosowałam w relacji z moją córką, a rezultaty jakie uzyskałam przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem autorką książki „Podążając za Żyrafą”, która jest zapisem 100 dni, podczas których ćwiczyłam Porozumienie bez Przemocy w relacji z córką.

Z moich doświadczeń wynika, że najczęstszą przyczyną problemów jest brak porozumienia. A brak porozumienia wynika z nieumiejętnej komunikacji.

Przychodzą do mnie pary i kiedy naprawdę zaczynają ze sobą rozmawiać, większość problemów znika.

Przychodzą do mnie kobiety i kiedy zaczynają się właściwie komunikować, większość nieporozumień mija.

Wiem, jakie to na początku trudne i jaka zmiana zachodzi, kiedy nagle zaczynasz rozmawiać, a nie tylko informować i powiadamiać.

Jeśli zmienisz sposób komunikowania się, zmienią się Twoje relacje.

CO ZYSKASZ PRZEZ UDZIAŁ W KURSIE

√ Poprawisz swoje relacje, jasno mówiąc innym o tym, co dla Ciebie ważne równocześnie dbając o uczucia i potrzeby bliskich Ci osób.

√ Będziesz spokojniejsza, działając w zgodzie ze sobą, ponieważ będziesz umiała rozpoznać swoje emocje, traktując je jak wskazówki o tym, co teraz jest dla Ciebie ważne.

√ Zadbasz o siebie, bo będziesz miała poczucie, że to co robisz i mówisz jest zgodne z tym, jaka jesteś naprawdę.

√ Szybciej osiągniesz swoje cele, bo będziesz potrafiła mówić wprost o tym, czego chcesz i potrzebujesz i o tym, czego nie lubisz i na co się nie zgadzasz.

√ Zyskasz spokój przed trudnymi rozmowami z bliskimi, bo będziesz wiedziała, jak powiedzieć im o tym, na czym ci zależy, jednocześnie nie wywołując w nich złości, strachu czy poczucia winy.

√ Przestaniesz obwiniać i oskarżać innych mówiąc o swoich odczuciach, a zamiast tego zaczniesz tworzyć płaszczyznę wzajemnego porozumienia i szacunku.

√ Poczujesz się rozumiana przez innych, ponieważ będziesz umiała jasno i zwięźle wyjaśnić powody swojego zachowania i swoich decyzji.

√ Twoje relacje prywatne i zawodowe będą coraz głębsze i satysfakcjonujące, bo zbudujesz je świadomie i w zgodzie ze sobą.

√ Zmniejszysz ilość stresu w swoim życiu przez mniejszą ilość konfliktów z innymi ludźmi.

Poznaj opinię uczestniczki kursu:

“(…) Pomyślałam sobie tak….jeśli kurs Marzeny mi tak bardzo otworzył oczy i wdrażając komunikaty w życie ułatwił funkcjonowanie, rozumienie innych i siebie, poprawił mega jakość w kontaktach z ludziskami, to warto byłoby go zastosować też w domu…… (…) PRZEROBILIŚMY KURS MARZENY RAZEM. (…) U nas w naszej relacji mąż/żona zadziałało. Zaczęliśmy czuć przyjemność z rozmowy, spędzania wspólnego czasu, poznajemy siebie z innej strony, ze strony swoich potrzeb i uczuć, co lepsza dalej te wiedzę poszerzamy, bo stała się naszym hobby. Fajnie nam się teraz żyje, potrafimy zadbać o swoje potrzeby i wyznaczać granice a przy tym być bardzo asertywni. Zdziwiło mnie, że po latach wspólnego życia doszliśmy do wniosku, że tak dużo podobnych potrzeb mamy. Po co to Wam piszę? Może po to by podzielić się wnioskiem, że to działa, co Marzena uczy:) TWOJE ŻYCIE JEST TYM CO ZEŃ UCZYNIĄ TWOJE MYŚLI. Jak samospełniająca się przepowiednia.”

Ania

Dobra Komunikacja to dobra Relacja kurs online - para

DOBRA KOMUNIKACJA TO:

 • Mówienie wprost o swoich potrzebach i emocjach.
 • Zadawanie pytań ułatwiających znalezienie wspólnego rozwiązania.
 • Proszenie wprost.
 • Odważne mówienie NIE.
 • Słuchanie innych bez ocen i dawania rad.
 • Proszenie bez wstydu.
 • Docenianie i podawanie informacji zwrotnej.

A DZIĘKI TEMU W DOBREJ RELACJI ZYSKASZ:

 • Akceptację
 • Wsparcie
 • Miłość
 • Zrozumienie
 • Szacunek
Kurs online Dobra Komunikacja to dobra Relacja - para 2

Bazując na swoich doświadczeniach zawodowych i osobistych, zrozumiałam jak bardzo istotna jest umiejętność dobrej komunikacji. Często pracuję z kobietami, które skarżą się, że nie mogą dogadać się z partnerem czy dzieckiem. Wtedy proszę je, aby powiedziały mi jak mówią do bliskich i okazuje się, że problem tkwi właśnie w komunikacji.

Z myślą o nich i dla nich stworzyłam:

KURS ONLINE

DOBRA KOMUNIKACJA

TO

DOBRA RELACJA

JAK WYGLĄDA KURS ONLINE

O CZYM JEST TEN KURS

1. Błędy, błędy, błędy, czyli komunikacyjne „kwiatki”.
Pokażę Ci, jak wiele błędów robimy w komunikacji i jakie są tego skutki. Sprawdzisz, jak teraz wygląda Twoja komunikacja z innymi.

2. Intencja i odbiór: dwa fundamenty komunikacji.
Poznasz różnicę między intencją a odbiorem wypowiedzi. Zrozumiesz, co powoduje, że ludzie słyszą to, co chcą usłyszeć, a nie to, co im powiedziałaś. Nauczysz się mówić tak, żeby inni mieli pewność, o co Ci chodzi.

3. Słowa, które utrudniają relacje.
Poznasz powszechnie używane słowa, które utrudniają porozumienie. Poznasz również słowa wspierające kontakt i porozumienie, a przez to będzie w Twoich relacjach mniej konfliktów i nieporozumień.

4. Język osobisty.
Zobaczysz, że skuteczna komunikacja opiera się na języku osobistym. Poznasz schematy zdań i poćwiczysz, jak je budować, aby wyrażały Twoje potrzeby i uczucia.

5. Obserwacja.
Poznasz czym różni się ocena od obserwacji. Zrozumiesz, że ta na pozór niewielka różnica często jest powodem konfliktów. Nauczysz się, jak zacząć obserwować zamiast oceniać, dzięki czemu konfliktów będzie zdecydowanie mniej.

6. Prośba.
Aby Twoja prośba mogła być spełniona, potrzebujesz odpowiednio ją wyrazić. Poćwiczysz formułowanie skutecznej prośby tak, abyś dostała to, o co prosisz.

7. Pełne wyrażanie siebie.
Znasz już 4 elementy pełnego wyrażania siebie. Teraz nauczysz się je wszystkie łączyć. Przećwiczysz, jak wyrażać siebie tak, żeby nikogo nie obrazić i być w pełni szacunku dla drugiej strony.

8. Empatia: drugi klucz do porozumienia i relacji.
Dowiesz się, czym naprawdę jest empatia i dlaczego dzięki niej w relacji czujesz się ważna, kochana i potrzebna. W kilku kolejnych lekcjach nauczysz się jak ją wyrażać w stosunku do siebie i do innych.

9. Parafraza 2.0.
Przećwiczysz sposób budowania bardziej zaawansowanej parafrazy, która pozwoli Ci rozbroić wybuchową lub konfliktową sytuację.

10. Nie przepraszaj, jeśli nie czujesz smutku.
Dowiesz się, jak przepraszać bez poczucia winy. Odważnie opowiesz, dlaczego podjęłaś takie, a nie inne decyzje.

11. Sztuka mówienia i przyjmowania “NIE”.
Poznasz swoje prawa i dowiesz się, że “NIE” służy do wyznaczania twoich granic i dochodzenia twoich praw. Nauczysz się stanowczo odmawiać, jednocześnie zachowując szacunek do innych.

12. Informacja zwrotna zamiast krytyki.
Poznasz zasady tworzenia dużo bardziej motywującej i konkretnej informacji zwrotnej. Zaczniesz motywować innych, a nie krytykować.

13. Wyrażanie złości.
Zrozumiesz przyczyny pojawiania się złości. Zaakceptujesz bardziej swoją złość. Poznasz najprostsze sposoby radzenia sobie ze złością, abyś nie miała już poczucia, że Twoja złość krzywdzi innych.

14. Przestań chwalić, zacznij doceniać.
Zaczniesz umiejętnie koncentrować się na wysiłkach innych ludzi, a doceniając je, zaczniesz skuteczniej ich motywować.

15. Kto pyta nie błądzi, czyli sztuka zadawania pytań.
Przećwiczysz zadawanie pytań skupiając się na tych, które dają Tobie pełną informację o tym o co pytasz. Prowadzą Cię do dialogu, zamiast zamykać dyskusje.

16. Komunikacja ze sobą, czyli dialog wewnętrzny.
Docenisz swój wewnętrzny głos oraz siłę wspierającego dialogu wewnętrznego. Dzięki temu zaczniesz podejmować nowe wyzwania, aby osiągać swoje cele.

KUP TERAZ

BONUSY

Poznaj opinie uczestniczek kursu:

“Kurs jest świetny! Wszystko ułożone we właściwym porządku, przykłady Marzeny są bardzo obrazowe i ćwiczenia do wykonania. Znałam już wcześniej te zasady komunikacji, jednocześnie nigdy dość powtórek i ćwiczeń w tym temacie, tak aby nabrać wprawy i stosować zasady w codziennym życiu w komunikacji z innymi. Dla mnie kurs był bardzo pomocny, odświeżył i uporządkował moją wiedzę oraz zmobilizował mnie do praktykowania. Często wydaje nam się, że “wiemy”, jednak nie stosujemy. Bardzo polecam”!

Ania B.

“Jestem bardzo zadowona z zakupu kursu i polecam go osobom zainteresowanym tą tematyką. Materiał do nauki w bardzo jasny, zrozumiały sposób przedstawiony, a ćwiczenia zachęcają do praktykowania. Kurs w 100% spełnił moje oczekiwania ….chyba nawet przerósł:)
Materiał przedstawiony podczas lekcji, u mnie powodowal “zatrzymanie”, mobilizowal do przemyśleń i wdrażania przykładów. Również zwrócił moją uwagę na ważne kwestie w tworzeniu relacji. “Po co mowisz, to co mowisz?” – to mistrzostwo w przekazie. Sposób wyjaśnienia zagadnień – aż chce się przesiąść i przerabiać. Zachęcam do zmierzenia się z tą wiedzą w tym kursie i dania sobie możliwości do zmiany – jeśli potrzebujesz udoskonalić swoją komunikację w celu nadania lepszej jakości swoich relacji:)”

Ania M.

WYBIERZ WERSJĘ KURSU

WERSJA STANDARD

 • Dostęp do kursu online.

 • Nieograniczona ilość uczestniczek.

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

 • BONUS: Webinar na temat komunikacji Rodzic-Dziecko Jak budować motywację wewnętrzną u dzieci?

 • BONUS: „Podążając za Żyrafą” – Ebook

 • BONUS: Wspomagająca Medytacja „Za czym tęsknisz, czyli dowiedz się, co naprawdę chcesz powiedzieć.”

329 zł

DO KOSZYKA

WERSJA PREMIUM

 • Dostęp do kursu online.

 • 10 uczestniczek

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

 • BONUS: Webinar na temat komunikacji Rodzic-Dziecko: Jak budować motywację wewnętrzną u dzieci?

 • BONUS: „Podążając za Żyrafą” – Ebook

 • BONUS: Wspomagająca Medytacja „Za czym tęsknisz, czyli dowiedz się, co naprawdę chcesz powiedzieć.”

 • BONUS: Konsultacja indywidualna dotycząca komunikacji – 60 min

419 zł

DO KOSZYKA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Po zaksięgowaniu płatności automatycznie dostaniesz mejla ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić.

Kurs trwa 42 dni. Lekcji jest 21. Każda lekcja otwiera się co drugi dzień. Dlaczego? Żebyś miała czas na zrobienie ćwiczeń, oraz zastosowanie ich w codziennym życiu.

Oczywiście, że dasz radę. Będziesz miała dodatkowo dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której będę obecna i będę odpowiadała na pytania i wątpliwości podczas live’ów. W kursie otrzymasz bogate materiały w formie PDF oraz ćwiczenia. Dodatkowe ćwiczenia znajdziesz w bonusach. Do tego masz nagrania audio, w których podaję Ci konkretne przykłady, jak brzmią zdania.

Nie musisz, ale warto. Lekcje są tak ułożone, że idziemy krok po kroku i nabieramy umiejętności. Zachęcam Cię do przerobienia najpierw lekcji po kolei, a potem powracania tylko do tych lekcji i tematów, do których potrzebujesz.

Masz nieograniczony dostęp do kursu.

Kurs jest w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz o Komunikację Transformującą.

Tak, możesz pobrać materiały PDF na komputer i wydrukować. W niektórych przeglądarkach (np. Chrome) po kliknięciu w PDF, zapisuje się on automatycznie w katalogu Pobrane. W innych (np. Firefox) pojawia się opcja otworzenia lub zapisu pliku. Na telefonie najczęściej plik PDF otwiera się od razu. Możesz też pobrać nagrania audio.

Jeśli kupiłaś kurs, to otrzymasz przypomnienie o webinarze, a w dniu webinaru przyślę Ci linka. Klikając w link wejdziesz do wirtualnego pokoju, w którym będzie odbywał się webinar. Nic więcej nie musisz robić.

W każdej chwili możesz umówić się ze mną na konsultację, pisząc na adres: marzena.kopta@autentyczni.com.pl

Konsultacja odbywa się online, za pośrednictwem Skype’a lub Messengera . Datę naszego spotkania online ustalamy wspólnie.

Jeśli kupiłaś pakiet Standard, możesz dokupić konsultację. Konsultacja odbywa się online, za pośrednictwem Skype’a lub Messengera. Możesz w każdej chwili do mnie napisać na adres: marzena.kopta@autentyczni.com.pl

Chcę, żebyś kupiła kurs tylko wtedy, gdy jesteś na 100% przekonana, że go potrzebujesz i chcesz z niego skorzystać. Wiem że mój kurs i wiedza, którą otrzymujesz w materiałach działa i zmienia życie, pod warunkiem że wykonasz ćwiczenia i zaczniesz stosować ją w życiu codziennym. Kurs możesz zwrócić na zasadach zawartych w regulaminie sprzedaży.

1. Wejdź na https://gotowanazmiane.pl/wp-login.php

Wpisz dane do logowania, które otrzymałaś w mailu

2. Jeśli nie umiesz znaleźć wiadomości email, kliknij w “Nie pamiętasz hasła?”. Wpisz swój adres email, którego użyłaś przy dokonywaniu zakupu. Na ten email zostanie przysłany link do resetu hasła. Skopiuj hasło, żebyś je zapamiętała. Po resecie odczekaj kilka minut i wróć do punktu 1.

3. Po zalogowaniu, z menu górnego wybierz Moje kursy – rozwinie się podmenu i zobaczysz kurs Dobra Komunkacja – kliknij.

4. Jeśli korzystasz z komórki, to menu jest w postaci 3 kreseczek z w prawym górnym rogu. Klikasz i po otwarciu menu klikasz w mały plusik z prawej strony słów Moje kursy (nie w słowa ale w plusik obok).

Poznaj opinię uczestniczki kursu:

“Zaczęło się standardowo, od ogromnej potrzeby złapania kontaktu z „niesfornym” Czterolatkiem. Skończyło się na jeszcze większej potrzebie – świadomego, uważnego przeżywania życia. I ten proces cały czas trwa: codziennie sprawdzam, szukam, wybieram to, co dla mnie dobre i odrzucam to, czego nie chcę. Mam nad czym pracować, mam wybór. I cały poligon doświadczalny – ja i wszyscy ludzie, których spotykam na mojej drodze. Lęku coraz mniej, ciekawość coraz większa. Jedno jest pewne – po kursie z Marzeną może być już tylko lepiej 🙂

Dorota

WYBIERZ WERSJĘ KURSU

WERSJA STANDARD

 • Dostęp do kursu online.

 • Nieograniczona ilość uczestniczek.

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

 • BONUS: Webinar na temat komunikacji Rodzic-Dziecko Jak budować motywację wewnętrzną u dzieci?

 • BONUS: „Podążając za Żyrafą” – Ebook

 • BONUS: Wspomagająca Medytacja „Za czym tęsknisz, czyli dowiedz się, co naprawdę chcesz powiedzieć.”

329 zł

DO KOSZYKA

WERSJA PREMIUM

 • Dostęp do kursu online.

 • 10 uczestniczek

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

 • BONUS: Webinar na temat komunikacji Rodzic-Dziecko: Jak budować motywację wewnętrzną u dzieci?

 • BONUS: „Podążając za Żyrafą” – Ebook

 • BONUS: Wspomagająca Medytacja „Za czym tęsknisz, czyli dowiedz się, co naprawdę chcesz powiedzieć.”

 • BONUS: Konsultacja indywidualna dotycząca komunikacji – 60 min

419 zł

DO KOSZYKA

FreshMail.pl
 

Pobierz transkrypt

FreshMail.pl